dus sokagi hakkimizdaBiz meleklerimizi ilgilendiren, besleyen, büyüten ve mutlu edebilen herseyi içimizde barındırıyoruz. En temel amacımız çocuklarımızın sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleridir. Kendilerini ifade edebilen, kendi haklarını korurken başkalarının haklarınada saygı duyabilen özgüvenli, sorumluluklarının bilincinde kendisine çevresine duyarlı doğayı koruyan Ataturk ilke ve inkılâplarına bağlı bireyler olmalarını sağlamaktır...

Düş Sokağı Anaokulunda çocuklarımız bilgiyi ezbere dayalı değil araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak öğrenirler. Temel amacımız pırıl pırıl bir geleceğin mimarları olacak çocuklarımıza hak ettikleri sevgi, şefkat ve kültürü kazandırarak çağdaş ve sağlam temellere sahip bir toplum oluşturmak. Milli, manevi değerlere sahip çıkan, aynı zamanda modern düşünebilen dengeli bireyler yetiştirmek, okul öncesi eğitimin önemini ve ciddiyetini hissederek çocuklarımızı okula hazırlamak.

Bu nedenle 3-6 yaş grubu meleklerimize tam ve yarım gün eğitim veren anaokulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve çağdaş bir yolda emin adımlarla ilerlemektedir.